ДНЗ "Веселівський професійний аграрний ліцей" гостинно відкрив двері майбутнім абітурієнтам

15 травня у ДНЗ "Веселівський професійний аграрний ліцей" відбувся День відкритих дверей, під час якого потенційні абітурієнти могли на власні очі переконатися у перевагах навчання саме у нашому закладі. На захід завітали учні 9 шкіл Веселівського району. Разом з дітьми на свято прибули їх вчителі та директори шкіл.

 

Відкрив захід виконуючий обов'язки директора Артем Д.С., який привітав присутніх з даною подією та коротко розповів про структуру, напрямки підготовки майбутніх робітників, основні переваги навчання у ліцеї.

 

Самі ж учні підготували невелику презентацію тих професій, які вони здобувають, навчаючись тут. Сюрпризом для гостей став виступ команди КВК ліцею "НЕПОДАРОК", які повторили на біс музичний конкурс другої ліги КВК серед шкіл Веселівської ОТГ у 2018 році. 

 

Після урочистої частини заходу для гостей було проведено екскурсію територією ліцею. Майбутні абітурієнти відвідали навчальні кабінети, майстерні, лабораторії, спортивний зал, спортивний майданчик, автотрактодром, гуртожиток.

 

Знайомство із закладом завершилось у їдальні. Там учні ліцею, які здобувають професію кухаря-кондитера, підготували для гостей смачний подарунок. Усі бажаючі могли почастуватися фірмовою випічкою закладу із солодким чаєм. 

 

День відкритих дверей завершився приємними враженнями та емоціями гостей. Сподіваємося, що серед тих, хто був присутній на нашому заході, знайдуться бажаючі вступити на навчання до Веселівського аграрного ліцею у 2018 році. 

Двері нашого закладу відкриті для вас завжди!

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebooc

Оставить комментарий

Комментарии: 0