У ліцеї відзначили переможців інтелектуальних та спортивних змагань

4 травня під час робочої лінійки відбулось нагородження талановитих учнів нашого ліцею, які за результатами участі в різноманітних інтелектуальних конкурсах та спортивних змаганнях отримали призові місця. 

Нагородження найкращих ліцеїстів провели заступник директора з навчально-виховної роботи Мачешина О.В. та керівник гуртка Бірюкова О.Є.

У ході заходу були відзначені наступні учні:

  • Копачинська Яна, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Т.Шевченка;
  • Живачевська Тетяна, учасник ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. Шеченка;
  • Євпураш Аліна, учасник ІІ етапу Міжнародного конкурсу імені Яцика;
  • Базенюк Олександр, Горбатюк Віталій - учасники ІІ науково-практичної конференції серед учнів закладів ПТО "Україна очима дітей";
  • Шевченко Станіслав та Копачинська Яна, учасники районного етапу олімпіади з фізичної культури.

Грамотами та дипломами були нагороджені:

  • Патока Ігор, ІІІ місце в районному етапі олімпіади з історії;
  • Лубік Іван, ІІ місце в пасхальній виставці "Свет Воскресения Христова";
  • Гузієва Анастасія, ІІ місце в обласному конкурсі-виставці ДУМ "Народна іграшка";
  • Кузьміна Юлія, ІІІ місце в обласному конкурсі-виставці ДУМ "Народна іграшка".

Окремо було нагороджено команду КВК навчального закладу "НЕПОДАРОК", яка стала срібним призером другої шкільної ліги КВК Веселівської ОТГ. І місце у шашковому турнірі серед шкіл Веселівського району імені Процеля зайняла команда ліцею у складі Євпураш Аліни, Моцного Андрія та керівника Щебликіна Сергія Олександровича.

Свої дипломи переможців за участь у районній спартакіаді отримали Шевченко Станіслав, Яруш Віталій, Кобзев анатолій, Зубенко Євгеній (І місце в естафеті 4Х100), Копачинська Яна (ІІ місце з метання м'яча та біг на 400 м), Шевченко Станіслав (І місце метання гранати, ІІ місце стрибки у довжину, ІІІ місце біг на 100 м); Куцевич Володимир (ІІ місце метання гранати, ІІ місце біг на 800м, ІІІ місце біг на 100 м).

У загальному підсумку наші спортсмени зайняли ІІ командне місце.

Колектив закладу бажає нашим талановитим учням ще більшої наполегливості та кращих результатів у підкоренні нових інтелектуальних та спортивних вершин!

Оставить комментарий

Комментарии: 0