Майбутні трактористи вчаться сіяти хліб

Разом з провідними сільськогосподарськими підприємствами Веселівщини до весняної посівної кампанії долучились і учні ДНЗ "Веселівський ПАЛ".

Аграрії усієї України цьогоріч через погодні умови розпочали весняно-польові роботи пізніше, ніж зазвичай. Але посівна кампанія стартувала, тому треба встигнути посіяти ярі культури якомога швидше. Саме в таких реальних умовах учні нашого ліцею відпрацьовують основні операції з вирощування сільськогосподарських культур. І допомагають їм у цьому наші досвідчені та відповідальні майстри виробничого навчання Бєліков О.П., Щебликін С.О., Маслак О.І., які разом зі своїми групами виходять у поле та на власному прикладі вчать хліборобській справі.

На цьому тижні виробниче навчання на полі було організоване для ліцеїстів 21 та 31 груп (майстри Щебликін С.О., Бєліков О.П.). Завдяки тракторній техніці, навісному обладнанню та відповідальній праці наших педагогів і учнів ліцей самостійно проводить посів ярих культур. Але наразі часу обмаль, адже незабаром розпочнеться період посіву соняшника.

 


Оставить комментарий

Комментарии: 0