У Запорізькій області стартувало тестове ЗНО

Майбутні випускники закладів середньої освіти 2018 року в Запорізькій області пройшли перше зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. У тестуванні взяли участь 4575 осіб (95,6% від загальної кількості) в 19 обласних пунктах - у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаці, Василівці та Пологах.

У минулому році була організована робота 14 таких пунктів. Збільшення їх кількості пояснюється високим рівнем зацікавленості з боку нових учасників ЗНО - майбутніх випускників професійно-технічних закладів освіти та коледжів, які вперше складатимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО у цьому році.

Я і в минулому році, для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде діяти спеціальний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного тестування, створених на сайтах Дніпропетровського регіонального центру.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити карту учасника з української мови та літератури можна буде 30 березня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати тільки ті особи, які внесуть свої відповіді у сервіс визначення результатів. А тим часом уже 31 березня відбудеться чергове пробне тестування з інших предметів.

Нагадуємо, що учні ДНЗ "Веселівський ПАЛ" також брали участь у пробному ЗНО з української мови та літератури.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0