У ДНЗ «Веселівський ПАЛ» вшанували героїв Небесної Сотні

20 лютого у ДНЗ "Веселівський ПАЛ" відбулась виховна година "Пам'яті героїв Небесної Сотні". Ми зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам'яттю людей різного віку, які загинули у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

І рани їхні їм вже не болять.

Жовно-блакитний стяг покрив їм тіло,

Як крила янгола, злітаючи назад, 

Небесна Сотня в вирій полетіла.

Ми з вами вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932 - 33 рр., Битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з вами мали свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Ось вони перед вами - Герої Небесної Сотні. 

Ми закликаємо вас сьогодні згадати усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Вони не були героями, вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче - своє життя. За нас відділи. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали.

У жалобі схилимо голови. Вони згасли, як зорі. Нехай кожен з нас торкнеться пам'яттю цього священного вогню - частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам'яті!

 

Касько О.М., бібліотекар  

Write a comment

Comments: 0