Біль і пам'ять Афганістану

15 лютого минуло 29 років із дня закінчення війни в Афганістані. Але ця подія назавжди залишиться пекучим болем у серці нашого народу. Потрапивши на палаючу афганську землю, мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

Щороку в нашому закладі проходять виховні заходи присвячені цій даті. Тому традиційним стало проведення цього року для 11 та 21 груп вчителем історії Саніним М.М. уроку мужності «Біль і пам'ять».

Ліцеїсти мали змогу переглянути відеоролики про ті страшні події, побачити відеосюжет про наших земляків-афганців, які пройшли горнило тої страшної війни, у тому числі й про нашого земляка Процеля Олександра, який не повернувся додому і назавжди лишився в нашій пам'яті молодим. Олександр був нагороджений орденом червоної зірки посмертно.

 

Можна переосмислити все, але є вічні моральні цінності, які не підвладні часу. Про це повинен пам’ятати кожен, адже від цього залежить наше щасливе майбуття.

Write a comment

Comments: 0