У Веселівському аграрному ліцеї відбулось засідання педагогічної ради

У п'ятницю, 27 жовтня, у Веселівському аграрному ліцеї відбулось чергове засідання педагогічної ради, яке пройшло у формі круглого столу на тему: "Розвиток і саморозвиток майбутнього кваліфікованого робітника у трансформованих соціоекономічних умовах".

 

У ході засідання було розглянуто виконання рішень попередньої педради, обрано секретаря педагогічної ради, затверджено положення про методичні комісії закладу, Школу молодого педагога, положення про стажування майстрів виробничого навчання.

 

Окремо педагоги приділили увагу розгляду тематичного питання, в рамках якого досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання обговорили проблеми професійного становлення учнів ПТНЗ, форми і засоби його удосконалення, діяльність педагогічного колективу по розвитку та саморозвитку майбутнього кваліфікованого робітника тощо.

 

Психолог ліцею Бірюкова О.Є. зробила психолого-педагогічний аналіз особливостей учнів нового набору та розкрила питання надання психологічної допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Мельник І.Л. зупинилась на питанні "Педагог - учень: досвід і шляхи розвитку демократичного стилю стосунків" та ознайомила присутніх з проектом наказу про організацію профорієнтаційної роботи у навчальному закладі у поточному навчальному році. Методист закладу Клюєва О.М. ознайомила педагогічний колектив з основними положеннями нового Закону України "Про освіту".

 

На завершення заходу було заслухано результати проведення контрольних робіт на початковому етапі навчання та розглянуто питання щодо допущення учнів 31 групи до проміжної кваліфікаційної атестації.

Оставить комментарий

Комментарии: 0